Головна » Акценти/спротив » А. Аваков хоче правди про Іловайський котел

А. Аваков хоче правди про Іловайський котел

Висновки щодо катастрофи під Іловайськом мають бути зроблені після ретельного розслідування. Про це в ефірі Еспресо.TV заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, передає УНН.

“Питання щодо іловайського котла, і виходу з нього вимагає окремого розслідування і оцінок, але вони мають бути озвучені, коли це буде не так гаряче”, – зазначив міністр.

“За нашими оцінками, найбільші втрати і найбільші проблеми приніс сам вихід з котла, тому що довірилися підступним російським офіцерам, які ніби то порядні, і які потім як в тирі розстріляли ніші колони. У мене як у міністра є претензії до тих, хто займався плануванням цієї операції, зараз триває розслідування”, – сказав Аваков.

“Потрібно буде розповісти правду про цю операцію. Комусь пощастило, комусь не пощастило… Були б у всіх броньовані автомобілі, більшість би прорвалося”, – вважає міністр.

КОНТЕКСТНІ АКЦЕНТИ ARMYUA:

Обурює єдине: політичні міністри Іловайський котел вже почали використовувати, як публічну  передвиборну тему, забуваючи, що це трагедія, яка вимірюється не тільки смертями Героїв. Вона вимірюється ще й глибиною розрухи в безпековому секторі держави від систем управління і гідності генералів типу Литвина і, на противагу, Хомчака до систем злагодження підрозділів, які виконують накази по ієрархічно-корпоративному принципу, а не виходячи із оперативної ситуації.

Відсутність розуміння і значення  різноформатності процесу військово-патріотичних мотиваціїй. Бачимо сьогодні неусвідомлення, або відсутність хоча б намагання розуміти те, що сьогодні в Україні розгортається найпотужніший комплекс гібридно-месіанських інструментів і каналів витоку цинізму у форматах, які ще не знала світова цивілізація. Джерелом усіх цих злочинів і трагедій є не купка догматів чи фанатів, а державно-суспільна машина по знищенню миру як способу життя і переведення світу в стан постійних воєн.

Цей стан дуже ефективний для простої і жорстокої зброї, адже він знищує глобальні технології і відкидає людство назад, туди, де немає світла, зв’язку, опалення…

Заяви Авакова про детальне дослідження – це глузування над мертвими, приниження живих в полоні, а головне це поширення паніки і недовіри до командування АТО, бо воно після такої фундаментальної трагедії України не зазнало змін і не рахується із тим, що відбулося. Багато питань, серед яких наступ добровольчих батальйонів, прикриття тилу, залишення позицій тощо…А, можливо, і закулісні домовленості…

СУСПІЛЬНИЙ СПРОТИВ:

Іловайський котел повинен отримати досить чітку оцінку з боку влади і не слід затягувати, бо питання озброєння і оснащення – це питання конкретне і до конкретних посадовців.

Питання відходу без погодження із всіма учасниками боїв, це питання до вищого керівництва АТО. Маємо змінити стилістику спротиву від систем бронеозброєння до систем ракетно-артилерійської підтримки. Маємо мінувати все, що може стати загрозою, не чекати… Маємо про це говорити скрізь і з кожним, хто наближений до рішення. 

І слід зрозуміти, що приховування інформації, особливо, навмисне, може обернутися не тільки трагедією на полі бою, а й суспільним спротивом громад.

1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Немає рейтингу)
Loading...
Переглядів: 304

Залишити відгук

adminarmyua@ukr.net | © 2014-2020 ARMYUA
Повне (часткове) використання матеріалів дозволяється за умови наявності прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті armyua.com.ua