Головна » Події.Факти » Стань солдатом Республіки Польща

Стань солдатом Республіки Польща

Міністр національної оборони Маріуш Блащак відкрив черговий етап кампанії «Стань солдатом Республіки Польща». Це відбулося в селі Бялка Татшанська в регіоні Підгалля. Мобільні команди, які займаються підбором персоналу, протягом зимових канікул відвідуватимуть лижні та спортивні центри на півдні Польщі. Про це повідомляє Польське радіо.

Перший етап кампанії почався в середині жовтня і тривав до кінця минулого року, – нагадав міністр національної оборони Польщі Маріуш Блащак: «У межах цієї кампанії солдатів можна було зустріти в торгових центрах, у місцях відпочинку, на ринках міст, там, де збиралися люди. Завдяки зміні менталітету, зміні підходу до того, щоб заохочувати молодих людей вступати в армію, протягом 2,5 місяців заяви про вступ до польського війська подало понад 7 тисяч осіб. Йдеться про професійну, підготовчу і також територіальну службу».

Міністр Маріуш Блащак заявив, що численніше Польське військо означає більшу безпеку, а служба в армії є честю. Як він додав, солдати можуть здобувати унікальні навички та досвід.

Очільник міністерства національної оборони в своєму виступі також звернув увагу, що «солдати повинні отримувати гідну винагороду», і цієї мети досягнуто. Від початку цього року середня платня в армії перевищує 5 тисяч злотих (майже 1300 євро). Найбільше зросла зарплата військових, які заробляють найменше, в тому числі тих, що вступають в армію.

Раніше Польське радіо з посиланням на видання «Gazeta Polska Codziennie» повідомляло про те, що польська армія збільшує оборонні можливості. Торік прийнято ряд рішень у цій справі, зокрема, про придбання зенітно-ракетних комплексів Patriot, створення 18-ї Механізованої дивізії, запровадження нової системи командування та управління Збройними силами Республіки Польща, а також затіснення співробітництва в межах НАТО і США. Міністерство національної оборони підкреслює, що Польща є однією з небагатьох країн НАТО, яка виконує обов’язок і призначає на фінансування збройних сил 2 відсотки ВВП. Згідно з законом, передбачається поступове збільшення витрат на оборону до 2,1 відсотка ВВП 2020 року, до остаточного результату щонайменше 2,5 відсотка 2030 року.

 

1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Немає рейтингу)
Loading...
Переглядів: 57

Залишити відгук

adminarmyua@ukr.net | © 2014-2018 ARMYUA
Повне (часткове) використання матеріалів дозволяється за умови наявності прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті armyua.com.ua