Головна » Події.Факти » ДП «АНТОНОВ» «служитиме» у НАТО до кінця 2021 року

ДП «АНТОНОВ» «служитиме» у НАТО до кінця 2021 року

В межах програми SALIS на чергових три роки укладено новий контракт на виконання стратегічних перевезень літаками ДП «АНТОНОВ». Про це повідомляє прес-служба підприємства.

Літаки парку авіакомпанії «Авіалінії Антонова», авіатранспортного підрозділу ДП «АНТОНОВ», продовжать виконання стратегічних авіаперевезень в рамках програми SALIS (Strategic Airlift Interim Solution). Відповідний контракт укладено на чергові три роки – до 31 грудня 2021р.

Відповідно до контрактних зобов’язань, починаючи з 1 січня 2019 року, ДП «АНТОНОВ» надає 2 літаки Ан-124-100 «Руслан» на постійній основі для виконання авіаперевезень в інтересах учасників програми SALIS.

Основними користувачами з боку НАТО є десять його членів: Франція, Німеччина, Угорщина, Люксембург, Норвегія, Польща, Бельгія, Чехія, Словаччина та Словенія.

Як раніше повідомлялося, за січень-вересень 2018 го прибуток підприємства за українськими стандартами бухгалтерського обліку зріс до 848,21 млн грн. Таким чином, ДП Антонов в 30 разів збільшило прибуток у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року.

1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Немає рейтингу)
Loading...
Переглядів: 67

Залишити відгук

adminarmyua@ukr.net | © 2014-2018 ARMYUA
Повне (часткове) використання матеріалів дозволяється за умови наявності прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті armyua.com.ua