Головна » Події.Факти » У ЗСУ зменшилася кількість злочинів та правопорушень

У ЗСУ зменшилася кількість злочинів та правопорушень

У Львові на базі Навчального центру та Західного територіального управління ВСП відбулося підведення підсумків службової діяльності Військової служби правопорядку ЗС України за 2018 навчальний рік, інформує прес-служба МО України.

Під керівництвом начальника Головного управління Військової служби правопорядку Збройних Сил України генерал-лейтенанта Ігоря Криштуна військові правоохоронці відзвітували за проведену роботу, обговорили і визначили основні напрями роботи та перспективи розвитку ВСП на 2019 рік.

Слід зазначити, що за рівнем правової свідомості військовослужбовців 2018 рік відзначився зменшенням кількості злочинів та правопорушень. Зі слів заступника начальника ГУ ВСП ЗС України полковника Ігоря Строканя, значно зменшилась кількість випадків самовільного залишення військової частини, також суттєво знизилась динаміка випадків обігу заборонених речовин. Зокрема, у взаємодії з Національною поліцією та іншими правоохоронними структурами країни військовослужбовцями ВСП викрито декілька схем і перекрито канали трафіку наркотиків в районі ООС. Зменшено і кількість випадків втрат зброї та боєприпасів у військах. Загалом, кількість зафіксованих минулого року у військах порушень чинного законодавства була на третину менша ніж в 2017 році.

– Хочу відзначити, що тут є декілька факторів. І зростання відповідальності самих військовослужбовців і робота командування. Люди починають з розумінням ставитись до закону, – розповів полковник Ігор Строкань. – Також зростає й професійний рівень кадрів військової служби правопорядку. Адже ми не лише «розбираємо» наслідки порушень закону але й активно проводимо роботу щодо недопущення і профілактики правопорушень серед особового складу. І тут, у Львові, є база, де готують професіоналів європейського рівня, – додав він.

Навчальний центр ВСП підготував понад 30 інструкторів та здійснено підготовку 300 військовослужбовців ВСП за стандартами НАТО. Керівники структурних підрозділів ВСП, під час підведення підсумків ознайомились з навчально-методичною та матеріальною базою цього Навчального центру.

– У нас є чим приємно здивувати колег. Починаючи від власного центру імітаційного моделювання, де курсант за допомогою програми «Арма-3» може відтворити повний цикл своїх дій під час дослідження місця злочину. Виглядає це все як цікава комп’ютерна гра. Але переслідує досягнення максимального результату адже відпрацьовуються цілком реальні документи за протоколами дій військової поліції армій країн НАТО, – повідомив начальник НЦ ВСП підполковник Олег Керницький.

Також в Навчальному центрі функціонує мультимедійний тир за допомогою комп’ютерів у спеціальному класі військові правоохоронці навчаються влучній стрільбі. До того ж, це й економія боєприпасів, пального і часу тощо. Слід додати, що побідні тири в 2019 році планується облаштувати в інших підрозділах ВСП. Також класи тактичної медицини, спеціальний спортивний зал, де проводиться курс «силового затримання». І таких інновацій в арсеналі центру дуже багато.

 

1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Немає рейтингу)
Loading...
Переглядів: 46

Залишити відгук

adminarmyua@ukr.net | © 2014-2018 ARMYUA
Повне (часткове) використання матеріалів дозволяється за умови наявності прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті armyua.com.ua