Головна » Акценти/спротив » “Інтерпол” оголосив у розшук лідера “Правого сектору” Д. Яроша

“Інтерпол” оголосив у розшук лідера “Правого сектору” Д. Яроша

Міжнародна організація “Інтерпол” оголосила у розшук лідера “Правого сектора” Дмитра Яроша, що видно із офіційного веб-порталу організації.

 

“Розшукується судовими органами Росії із переслідування/винесення вироку.
Звинувачення:

1) публічне підбурювання до терористичної діяльності, пов’язане з використанням засобів масової інформації;

2) публічне підбурювання до екстремістської діяльності, пов’язане з використанням засобів масової інформації”, – зазначається на сайті “Інтерполу”.

Нагадаємо, 5 березня Слідчий комітет РФ заочно пред’явив звинувачення Дмитру Ярошу за ч. 2 ст. 205.2 КК РФ і ч. 2 ст. 280 КК РФ (“публічні заклики до здійснення терористичної та екстремістської діяльності , здійснені з використанням засобів масової інформації”). На думку слідства, у своїх виступах Ярош публічно закликає антиросійські сили до екстремістських дій і терору на території Росії.

12 березня Басманний суд Москви заочно санкціонував його арешт.

(За інф. УНН)

КОНТЕКСТНІ АКЦЕНТИ ARMYUA:

Дія Інтерполу щодо Д.Яроша доводить, що Росія розпочала чергову інформаційно-сценарну виставу. Мета, як завжди, переслідується одна – довести світові, що терористи та екстремісти (вони ж фашисти та хунта) народжуються і живуть лише в Україні. Цікаво, що Інтерпол прийняв м’яч від Росії і тепер має далі виступати провідником волі і побажань Путіна.

Світ і, перш за все, Європа опинилися на роздоріжжі. Вони не знають як діяти в умовах гібридно-месіанської епідемії, яка, якщо не буде винайдено ефективного щеплення, має всі шанси розлізтися по континенту. Вбачається, що найліпшим було б хірургічне втручання. Але провідним “лікарям” Ангелі та Франсуа такі методи не до вподоби, вони хотіли б зберегти життя пацієнту. А потім, мабуть, “вигулювати” його вуличками Страсбурга чи Брюселя.

Втім, до них рано чи пізно має дійти проста істина – країни-агресори не можуть мати права використовувати демократичні інституції глобалізованого світу,бо вони їх дискредитують. Ось і в цьому випадку суспільна думка європейських громад схиляється до того, що такі інституції як Інтерпол підвласні путінській корупції.

На жаль, світ – як політитичні боси, так і пересічні громадяни – не може усвідомити, що путінці реалізують  повсюдно епоху тотального цинізму. В кав’ярнях на Унтер-ден-Лінден або затишній аурі Бурбонського палацу неможливо усвідомити, що над планетою нависла тінь ординської навали. Для цього потрібно, щоб ординці влаштували теракт прямісінько на Набережній д’Орсе́– збитого російськими найманцями малазійського Боїнга, як не прикро, виявилось замало.

Що залишається нам? Наполягати, щоб українські суди займалися конкретними діями російських посадових осіб, які знищують міжнародне право, особливо в частині окупації АРК, і виводити їхні справи на рівень Гааги і Інтерполу.

СУСПІЛЬНИЙ СПРОТИВ:

Д. Ярош в цьому випадку потребує захисту. Але було б дуже добре, щоб він особисто зрозумів і асиметрично діяв проти путінізму, не підігруючи їм своїм радикалізмом і войовничістю.

Ярош мав би зайнятися дуже складною, але однозначною роботою, яка б показувала наскільки ця людина і її соратники альтруїсти і чисті громадяни – вони не хочуть війн і страждань, які несуть народам путінські злодії, садисти і корупціонери.

Путінському цинізму може протистояти тільки толерантність і класичний гуманізм. Радикалізм – інструмент путінізму.

1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Немає рейтингу)
Loading...
Переглядів: 184

Залишити відгук

adminarmyua@ukr.net | © 2014-2020 ARMYUA
Повне (часткове) використання матеріалів дозволяється за умови наявності прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті armyua.com.ua