Головна » Ідеї.Рішення » Китайці очищатимуть повітря за допомогою велосипедів

Китайці очищатимуть повітря за допомогою велосипедів

У Китаї розробляють велосипед, який зможе фільтрувати повітря в процесі їзди. Над цим концептом зараз працюють інженери і дизайнери з компанії Ofo, вчені з Університету Тунцзі і голландський дизайнер Даан Русегаарде.

Завершений концепт з’явиться на китайському ринку до кінця 2017 року, але, на жаль, дата появи на британському і нідерландському ринках невідома. Як повідомляють самі розробники, вони не мають наміру зупинятися на цьому результаті і хочуть досягти позначки в 2,5 мільйона випущених велосипедів. У такому випадку, за 2 роки вдасться очистити повітря в таких великих і забруднених містах, як Пекін, на 5-15%.

Принцип роботи девайса виглядає наступним чином: коли людина крутить педалі, велосипед поглинає брудне повітря, піддаючи його процесу іонізації. Після цього очищене повітря потрапляє прямо в обличчя водієві. Бруд, яка буде залишатися в фільтрах, може стати в нагоді навіть при створенні ювелірних прикрас, запевняють розробники.

Але велосипеди – це лише «першовідкривачі» в сфері сучасної екології. Потім підуть авто, поїзди та інші засоби пересування, пише VladTime .

1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Немає рейтингу)
Loading...
Переглядів: 636

Залишити відгук

adminarmyua@ukr.net | © 2014-2020 ARMYUA
Повне (часткове) використання матеріалів дозволяється за умови наявності прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті armyua.com.ua