Головна » Ідеї.Рішення » Вживлення мікрочіпів: на шляху до домінування штучного інтелекту?

Вживлення мікрочіпів: на шляху до домінування штучного інтелекту?

Американська технологічна компанія Three Square Market першою в США планує вживити своїм співробітникам мікрочіпи. На цю процедуру вже погодилися 50 із 85 працівників головного офісу фірми, повідомляє Infa з посиланням на телеканал CNBC.

Мікрочіп має розмір рисового зерна, його імплантуватимуть під шкіру в кисть руки між великим і вказівним пальцями.

У такий спосіб на підприємстві мають намір домогтися спрощення доступу працівників до електронної техніки. Зокрема, їм уже не потрібно буде робити зайві рухи при відкриванні дверей і користуванні обладнанням, що дозволить зробити їхню роботу більш продуктивною. Достатньо лише піднести долоню до пристрою, який зчитуватиме закладену інформацію.

Керівники компанії також запевняють, що не стежитимуть за співробітниками, адже чіп діятиме лише на відстані в 15 сантиметрів від пристрою, який його зчитує. Крім того, імплантація мікрочіпів відбуватиметься на добровільній основі.

Завдяки мікрочіпам співробітники компанії зможуть вмикати комп’ютери, відкривати двері та купувати їжу в автоматі.

Кожен чіп обійдеться компанії Three Square Market в 300 доларів.

Як повідомлялось, між мільйонерами Ілоном Маском та Марком Цукербергом розгорулась публічна дискусія про переваги і недоліки штучного інтелекту. Оптиміст Цукерберг вбачає в ШІ перспективу для людства, тоді як Маск попереджає про загрозу для цивілізації, коли штучний інтелект стане надрозумним і некерованим. Тому Маск закликає ввести регулятивні норми для використання штучного інтелекту.

 

1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Немає рейтингу)
Loading...
Переглядів: 444

Залишити відгук

adminarmyua@ukr.net | © 2014-2020 ARMYUA
Повне (часткове) використання матеріалів дозволяється за умови наявності прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті armyua.com.ua