Головна » Події.Факти » Патрульні катери «ISLAND» пройшли ходові випробування

Патрульні катери «ISLAND» пройшли ходові випробування

Патрульні катери Військово-Морських Сил ЗС України «ISLAND» Р190 “Слов’янськ” та Р191 “Старобільськ” дев’ятого листопада успішно пройшли перші ходові випробування в Одесі після тривалого транспортування на борту вантажного судна «Ocean Freedom». Про це інформує прес-центр Командування Військово-Морських Сил Збройних Сих України.

Командувач ВМС ЗС України адмірал Ігор Воронченко та перший заступник командувача ВМС ЗС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа особисто перевірили хід проведення випробувань.

– Всі заходи, щодо підготовки і прийому катерів, підготовки екіпажів та підготовки до виходу в море виконано в повному обсязі. На прикладі підготовки екіпажів катерів типу «Island» ми будемо готувати весь корабельний склад, щоб максимально наблизитися до стандартів НАТО і приймати участь у всіх спільних з Альянсом завданнях, – відмітив керівник національного флоту адмірал Ігор Воронченко. – Наступним етапом стане озброєння катерів – процес який ми зможемо втілити в життя в найближчій перспективі – додав командувач.

По завершенню ряду випробувань, патрульні катери Р190 “Слов’янськ” та Р191 “Старобільськ” буде включено до складу Військово-Морських Сил Збройних Сил України, де під командуванням українських екіпажів катери розпочнуть чергування із забезпечення морської безпеки у водах Чорного та Азовського морів.

Нагадуємо, що укомплектування бойовими одиницями такого класу є поетапним нарощуванням бойових спроможностей Військово-Морських Сил Збройних Сил України, таке рішення є найбільш реалістичним з точки зору балансу ефективності-вартості. Завдяки своїй швидкості, маневреності і озброєнню, такі катери здатні виконувати значний спектр завдань, які притаманні класичним надводним кораблям.

 

1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Немає рейтингу)
Loading...
Переглядів: 86

Залишити відгук

adminarmyua@ukr.net | © 2014-2020 ARMYUA
Повне (часткове) використання матеріалів дозволяється за умови наявності прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті armyua.com.ua