Головна » Події.Факти » Японія не бажає витрачати $8 млрд на армію США

Японія не бажає витрачати $8 млрд на армію США

Токіо зобов’язаний платити два мільярди доларів за перебування на території країни 54 тисяч американських військовослужбовців. Контракт закінчується в 2021 році.

В Японії назвали нездійсненним прохання Вашингтона збільшити в чотири рази плату за утримання американських військовослужбовців на японській території, повідомляє Корреспондент.net з посиланням на агентство Reuters.

Японська сторона також вказала на те, що серед союзників США витрати Японії на американський контингент і так найвищі. У міністерстві закордонних справ Японії при цьому офіційно не підтвердили інформацію про те, що переговори на цю тему все ще тривають.

Згідно з угодою між країнами, що закінчується в березні 2021 року, Токіо зобов’язаний платити два мільярди доларів за перебування на території країни 54 тисяч американських військовослужбовців. В цю ціну входить функціонування американської бази на острові Окінава, а також обслуговування кораблів Сьомого флоту.

Президент США Дональд Трамп вирішив цю суму недостатньою і хоче, щоб японці виплачували Вашингтону вісім мільярдів доларів, повідомила Foreign Policy 16 листопада.

У зовнішньополітичному відомстві Японії вказали, що переговори щодо нової угоди розпочнуться на початку наступного року.

У Держдепі США в свою чергу зазначили, що союзникам Сполучених Штатів слід більше платити за участь в їхній обороні. При цьому у Вашингтоні заявили про те, що позиція США щодо виконання своїх військових зобов’язань щодо Японії залишається непорушною.

Раніше влада Японії почала вимагати від США припинити навчання парашутно-десантних підрозділів на острові Окінава.

1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Немає рейтингу)
Loading...
Переглядів: 120

Залишити відгук

adminarmyua@ukr.net | © 2014-2020 ARMYUA
Повне (часткове) використання матеріалів дозволяється за умови наявності прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті armyua.com.ua