Головна » Акценти/спротив » Росія нарощує війська у Криму

Росія нарощує війська у Криму

Росія через загострення ситуації в Україні і зростання іноземної військової присутності поблизу своїх кордонів повинна розгорнути “повноцінне і самодостатнє” угруповання військ на кримському напрямку. Про це у вівторок заявив міністр оборони РФ Сергій Шойгу на черговому засіданні колегії, передає УНН з посиланням на РІА “Новини”.

“Однією з пріоритетних задач (Південного військового) округу стало розгортання повноцінного і самодостатнього угруповання військ у кримському напрямку”, – сказав міністр.

Нагадаємо, у РНБО повідомили, що останніми днями Росія нарощує військові сили ударного угруповання на території Криму.

Згідно з даними РНБО, Росія продовжує накопичувати свої війська у тимчасово окупованому Криму.

Росіяни зосередили там кілька десятків систем залпового вогню та понад 60 танків, а також у Чорному морі розміщено 7 десантних кораблів.

Російські війська встановлюють бетонні блоки на Арабатській стрілці. 

КОНТЕКСТНІ АКЦЕНТИ ARMYUA:

Путінці заговорили про угрупування військ в АРК після псевдовиборів, а, головне, в день єднання України і ЄС, що робить АРК головним подразником в стосунках між Україною, Світом і пРФ.

Проблема АРК сьогодні це геородинність з такими країнами як Азербайджан з його Карабахом, Молдови з Придністров’ям і, нарешті, Грузії із Південною Осетією. І це тільки явні окупаційні дії пРФ та порушення міжнародного права і кордонів після Другої світової війни.

Світ не забуде героїзм і жертовність чеченського народу, який сьогодні потерпає від кадирівщини. До речі, Кадиров і його прибічники вже зараз задумуються, як житимуть після Путіна. Тому і займаються точковим розселенням по всіх усюдах (зокрема, в АРК), щоб їх не знайшли жертви чеченських війн.

Публічні наміри путінської воєнщини перекреслюють в АРК реальність цивільної економіки, консервують, а, можливо, і свідомо знищують рекреаційно-туристичний потенціал півострова не тільки для світу і України, але й для путінської Росії.  

Малий і середній клас підприємців поставлений перед дилемою: якщо його послуги не можна перевести в мілітарну сферу, то слід забиратися із АРК. Крим буде реально бюджетною зоною із масштабною військовою базою аж до ядерного рівня і всіх інших заборонених світом військових технологій і речовин…

Очевидним стає і те, що АРК перетворюється на тотальну військову резервацію путінщини, яка вже тепер масово буде насичуватися відставними офіцерами-служаками. АРК потерпала від цього завжди, особливо Севастополь, а тепер вже й інші регіони стануть модним пенсійним раєм для путінських найманців, спеціалістів з вбивства миру у світі.

СУСПІЛЬНИЙ СПРОТИВ:

Необхідно об’єднувати зусилля українців та інших народів і переконувати міжнародну громаду в необхідності формувати всесвітній рух за повернення АРК світовій спільноті для щастя і миру, а не для війн і горя.

Маємо творити земляцтва, які будуть нагадувати всім міжнародним елітними закладам, що АРК – це і їхня вина, бо вони агресора не зупинили.

Важливо вимагати і від України планів і дій щодо рятування кримчан від окупації. Маємо творити інформаційно-комунікаційні технології, які б показували реальність дій окупантів, їхню агресивність і ворожість до миру і свобод людей.

Сьогодні потрібно не допустити забуття проблем кримсько-татарського народу і зробити так, щоб саме доля і важливість малого корінного народу послужили вироком агресору в 21 сторіччі і нагадуванням всім іншим, що немає у світі малих народів, а є право на мирне життя і воно найвище від усіх технологій вбивства як фізичного, так і духовного… Агресори всіх видів мають стати у свідомості міжнародної спільноти терористами, а значить мають бути викреслені із людського буття.

1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Немає рейтингу)
Loading...
Переглядів: 312

Залишити відгук

adminarmyua@ukr.net | © 2014-2020 ARMYUA
Повне (часткове) використання матеріалів дозволяється за умови наявності прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті armyua.com.ua