Головна » Комунікаційно-контентна безпека » Сучасні комунікаційно-контентні процеси в безпековій сфері

Сучасні комунікаційно-контентні процеси в безпековій сфері

Світ сьогодні відзначається високим рівнем організації суспільних комунікацій, що обумовило народження та впровадження принципово нових підходів до розуміння процесів в публічних інформаційних полях. Значимість інформаційного контенту доходить того рівня, коли визначає сутність основних суспільних процесів, серед яких особливе місце посідає сектор оборони і безпеки.

Взаємодія між військовим сектором та медіа ніколи не буває простою, а тим більше, в ситуації збройного та цивілізаційного конфлікту. Потреба регулювання вказаних стосунків і спонукала до створення нової практичної дисципліни та матеріалів для більш глибокого її засвоєння. Посібник пропонує теоретичні та практичні засади, дієві технології та сучасні інструменти адекватної взаємодії армії та медіа. Його можна вважати першою спробою збирання і поширення сучасного практичного саме українського досвіду застосування нової дисципліни «Армія і медіа», що була запропонована науковцями та викладачами Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Посібник буде корисним також для студентів цивільних вузів, що навчаються за спеціальністю «Журналістика», для всіх практиків інформаційно-медійної сфери, викладачів та науковців.

Цей творчий доробок колективу авторів призначений для курсантів випускних курсів та офіцерів інформаційно-медійних структур Збройних Сил України, які підвищують свою професійну кваліфікацію. Збірка матеріалів (статті, лекції, виступи) викладачів кафедри військової журналістики дає можливість майбутнім фахівцям з комунікаційно-контентної безпеки – військовим журналістам та прес-офіцерам органів військового управління, краще зрозуміти сутність процесів, що сьогодні характеризують сектор безпеки і оборони держави в публічних інформаційних полях, щоби приймати адекватні управлінські рішення з метою ефективної взаємодії між армією та медіа в площині відносин суспільство – сектор безпеки.

Скачати посібник Сучасні комунікаційно-контентні процеси в безпековій сфері

1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Голосів: 1 Рейтинг: 5,00 out of 5)
Loading...
Переглядів: 330

коментарі закриті

adminarmyua@ukr.net | © 2014-2018 ARMYUA
Повне (часткове) використання матеріалів дозволяється за умови наявності прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті armyua.com.ua