Головна » Технології » В США випробовують нову лазерну зброю

В США випробовують нову лазерну зброю

Лазерна оборонна система знищила декілька літаючих безпілотників з неба на базі армії в Оклахомі, демонструючи, що вона може справлятися з різними одночасними загрозами. По це повідомляє Popular Mechanics. Американські військові наполягають на розробці лазерної зброї як протидії загрозі безпілотників проти військових баз, особливо повітряних баз, де один безпілотник може завдати великої шкоди багатомільйонному літаку.

ATHENA – це лазерна збройна система потужністю 30 кіловат, яка використовує 30-кіловатний прискорений лазерний ініціативний демонстраційний лазер (ALADIN). ALADIN поєднує потужність трьох 10-кіловатних волоконних лазерів в єдиний пучок на 30 кіловат. Використання декількох лазерів означає, що він також може працювати на нижчих рівнях, скажімо, 10 або 20 кіловат, якщо це необхідно. Тридцяти кіловат достатньо для нанесення структурних ушкоджень безпілотникам, внаслідок чого вони падають з неба.

Фото з сайту Popular Mechanics

1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Немає рейтингу)
Loading...
Переглядів: 410

Залишити відгук

adminarmyua@ukr.net | © 2014-2020 ARMYUA
Повне (часткове) використання матеріалів дозволяється за умови наявності прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті armyua.com.ua