Головна » Технології » На озброєння солдат США надійдуть контактні лінзи з доповненою реальністю

На озброєння солдат США надійдуть контактні лінзи з доповненою реальністю

Управління DARPA проявило інтерес до французької розробки – перших у світі контактних лінз з гнучким джерелом енергії, які створюють в оці доповнену реальність. Про це інформує Hightech.plus

Управління перспективних дослідницьких проектів Міністерства оборони США (DARPA) зацікавилося розробкою французьких інженерів – контактної лінзою з функцією доповненої реальності. Пристрій не тільки покращує зір, але і передає візуальну інформацію по бездротовій мережі.

Лінза – перший пристрій такого роду, яку забезпечили мініатюрним і гнучким автономним джерелом живлення. Розробники з IMT Atlantique стверджують, що заряду вистачає на кілька годин повноцінної роботи.

Хоча спочатку лінза була призначена для застосування в медицині і промисловості, розробка викликала інтерес у DARPA.

Як зазначає Nationаl Interest, військові вже більше десяти років не залишають спроб створити високотехнологічний і компактний прилад доповненої реальності.

Наприклад, в 2012 році американська компанія Innovega за підтримки DARPA приступила до розробки контактних лінз, що проектують покращене і доповнене зображення на внутрішню поверхню стандартних очок. Через три роки дослідники зі Швейцарії представили профінансований американськими військовими проект контактної лінзи із вбудованим зумом.

Всі ці ініціативи стали основою для розвитку технологій доповненої реальності, які все частіше використовуються армією США. Поки, втім, мова частіше йде про високотехнологічні окуляри. Коли військові озброяться футуристичними контактними лінзами, поки невідомо.

Компанія Microsoft представила військову версію шолома доповненої реальності HoloLens. Пристрій підвищить рівень комунікацій між солдатами і офіцерами, а також допоможе краще орієнтуватися в просторі. Micrisoft навіть стверджує, що HoloLens знизить втрати серед мирного населення.

1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (Немає рейтингу)
Loading...
Переглядів: 508

Залишити відгук

adminarmyua@ukr.net | © 2014-2020 ARMYUA
Повне (часткове) використання матеріалів дозволяється за умови наявності прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті armyua.com.ua